مرد 50 ساله ساوه‌ای همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند

 

drodgar.jpgدادستان عمومی و انقلاب ساوه گفت: مردی 50 ساله در ساوه به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرش، وی را با ضربات چاقو از پای درآورد.
 
حجت الله درودگر با اعلام این خبر افزود: این حادثه صبح امروز(دوشنبه) در خیابان مطهری 20 به وقوع پیوست که در آن مردی با هویت(ج- الف) که با همسر خود با نام (م- خ) درگیری لفظی پیدا کرده و قاتل به وسیله اصابت یک ضربه چاقو بر قلب همسر خود، وی را در وسط خیابان به قتل می رساند.
 
وی بیان کرد: اختلاف خانوادگی این زن و شوهر از چندی قبل آغاز شده بود و مقتول با طرح شکایتی به اتهام ایجاد ضرب و جرح از سوی قاتل وی را روانه زندان کرده بود اما، بعد از مدتی به دلیل انجام تشریفات قانونی طلاق از همسر خود اعلام رضایت کرده بود تا پس از آزادی وی از زندان از همسر خود جدا شود.
 
وی بیان کرد: ضارب پس از به قتل رساندن همسرش اقدام به فرار می کند و ماموران به دنبال این موضوع تحقیقات خود را برای دستگیری قاتل فراری که شوهر مقتوله است آغاز کردند.
 
درودگر توضیحات بیشتر را منوط به بررسی دقیق تر پرونده تشکیل شده در این رابطه دانست و خاطر نشان کرد: تحقیقات ماموران برای دستگیری این قاتل فراری با اطلاعات و مدارک به دست آمده ادامه دارد.
/ 0 نظر / 7 بازدید