22 کشته و مجروح حاصل برخورد 22 خودرو در آزادراه ساوه - همدان

به دنبال برخورد 22 دستگاه خودرو در آزادراه ساوه همدان 6 نفر کشته و 16 نفر زخمی شدند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه مرکزی، این حادثه شب گذشته در کیلومتر 35 این آزادراه به وقوع پیوسته و به دلیل مه غلیظ و بارش برف 22 خودرو که در بین آنها دو دستگاه اتوبوس، کامیون و خودرو سواری مشاهده می‌شود با یکدیگر برخورد کردند.
 
در همین رابطه رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه به خبرنگار ایسنا گفت: پس از دریافت گزارش، چهار واحد امدادی به محل اعزام و مصدومان را پس از ارائه اقدامات اولیه به بیمارستان‌های شهید مدرس و شهید چمران منتقل کردند.
 
محمدحسن باقری افزود: در بین مصدومان حال یکی از آنان وخیم بود که بلافاصله به اتاق عمل منتقل شد.
 
وی بیان کرد: متاسفانه 6 نفر از سرنشینان این خودروها در محل حادثه و پیش از رسیدن تکنسین‌های اورژانس 115 به دلیل شدت جراحات وارده جان باختند که از این تعداد یک نفر زن و مابقی مرد بودند.
 
رئیس جمعیت هلال احمر ساوه نیز به خبرنگار ایسنا گفت: با دریافت گزارش این سانحه 5 اکیپ از امدادگران جمعیت هلال احمر به محل اعزام شدند.
 
علی رجبی افزود: اسکان اضطراری و تغذیه اضطراری و نیز اعزام مصدومین از جمله اقدامات امدادگران بود.
 
کارشناسان پلیس راه عدم توجه کافی رانندگان به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و مه غلیظ و لغزندگی جاده را علت وقوع این سانحه دانستند.
 

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
ღ❤ღ عبـــ♥ـــاس ღ❤ღ

دستانم انقدر بزرگ نیست که چرخ دنیارا به کامتان بچرخانم...اما یکی است که بر همه چیز تواناست از او تمنای لحظه های زیبا برایتان دارم... سلام خوبین؟؟ وبتون قشنگه قالبش هم همینطور چند تا پستاتون رو هم خوندم زیبا بود نفستون گرم ب وب من هم بسرین لدفن ممنون