تصادف منجر به فوت در جاده روستای پیغمبر از توابع شهرستان ساوه

سرهنگ حسین ایزدی، رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: یکدستگاه خودروی پژوه پارس در محور اتوبان تهران- ساوه واژگون که بلافاصله ماموران کلانتری رحیم‌آباد شهرستان زرندیه به محل حادثه اعزام و مشاهده کردند سرنشین خودرو به هویت "مرضیه حبیبی" مجروح که پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.


وی در ادامه افزود: کارشناس پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده خودروی پژوه پارس را علت این سانحه عنوان کرد.


ایزدی تصریح کرد: یک مورد تصادف فوتی دیگر در جاده روستای پیغمبر از توابع شهرستان ساوه به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 این شهرستان اعلام که ماموران کلانتری 11 به محل حادثه اعزام و بررسی آنها نشان داد که یکدستگاه خودرو پژوه 405 به تیر چراغ برق برخورد کرده که در اثر آن راننده خودرو به هویت "سیدحسین موسوی" 30 ساله و یکی از سرنشینان آن به هویت "یاسین" 6 ساله در دم فوت و سرنشین دیگر آن به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل شده‌اند.


رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان گفت: کارشناس پلیس راه بی‌احتیاطی از جانب راننده خودرو پژوه 405 ناشی از عدم توجه به جلو را عامل اصلی این سانحه بیان کرد.

/ 0 نظر / 7 بازدید