توقیف کامیونت حامل تجهیزات ماهواره‌ای در ساوه

سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان حین اجرای ایست و بازرسی خودروهای عبوری به یکدستگاه خودرو خاور مظنون و جهت بررسی خودرو را متوقف می‌کنند.


وی گفت: راننده خودرو در پاسخ به ماموران در خصوص بار اظهارات ضد و نقیضی را بیان می‌کند و ماموران در ادامه با بازرسی خودرو می‌پردازند.


ویسمه‌ای در پایان تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو تعداد سه هزار و 249 قطعه تجهیزات دریافت ماهواره به ارزش 600 میلیون ریال را کشف و با تشکیل پرونده‌ای در این خصوص متهم و تجهیزات کشف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل پلیس آگاهی شهرستان می‌شوند.

/ 2 نظر / 7 بازدید
اميرحسام از ساوه

در باره بحث ازدواج دوم و قانونی که تازگیا در مجلس ایران به نام لایحه خانواده تصویب شده یه مطلبی چیزی در نشریه ات بنویس علی آقا. اینجور چیزا گنجایش وبلاگ نداره به نظر من. چون همه جا صحبت از اینه و همه خانواده ها در بارش بحث میکنن. ببین نماینده ساوه موافق بوده یا مخالف و نظرش رو در این مورد به مردم توضیح بدهد. من دربست مخلصتم علی آقا اگه بدخواه داشتی من رو خبر کن. بقیه ش با من.

احمدی

با سلام جناب آقای فرقانی اینهمه تعریف تمجید شما از آقای سلامی جای تاسف است مردم ساوه تا کی می بایست به دروغ های این شخص عوام فریب توجه کنند؟؟ جایگاه سوخت؟؟ صدا سیما؟؟ پذیرش دانشجوی پزشکی در ساوه؟؟ امید است شما به رسالت خویش که پرداختن به شغل مقدش خبرنگاری هست بپردازید نه اینکه بلندگوی تبلیغاتی اسلامی باشید