خانه باغ روستایی محل تهیه و توزیع شیشه بود

اعضای باندی که در یک خانه باغ روستایی در شهرستان ساوه اقدام به تهیه و توزیع ماده مخدر شیشه می‌کردند، در عملیات ماموران پلیس دستگیر شدند.

 

سرهنگ علی‌اصغر طالبی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در تشریح این خبر گفت: نیمه شب پنج شنبه یازدهم دیماه ماموران کلانتری 20 نوبران شهرستان در ورودی شهر غرق‌آباد به یک دستگاه خودروی سواری با چهار نفر سرنشین مظنون شدند و زمانی که قصد داشتند خودرو را متوقف کنند، راننده بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری شد.

 

وی اضافه کرد: در زمان تعقیب و گریز، متهمان اقدام به پرتاب موادی از شیشه خودرو می‌کنند که در بررسی یکی از تیم‌های گشتی پلیس مقادیری ماده مخدر شیشه کشف شد.

 

سرهنگ طالبی ادامه داد: سرانجام متهمان در ورودی شهر ساوه توسط تیم‌های گشت پلیس متوقف و چهار سرنشین خودرو دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی دلالت شدند.

 

اعتراف دستگیرشدگان به فعالیت در یک خانه باغ روستایی

 

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در ادامه گفت: در بازجویی‌های تخصصی ماموران پلیس، متهمان اعتراف کردند که به صورت باندی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت می‌کنند و در حال حاضر نیز در یک خانه باغ روستایی در حوالی ساوه سکونت دارند.

 

وی ادامه داد: با هماهنگی دستگاه قضایی محل مورد نظر مورد بازرسی قرار گرفت و مقادیری مواد مخدر و تجهیزات تهیه و توزیع شیشه کشف و ضبط شد.

/ 0 نظر / 19 بازدید