دستگیری قاتل 18 ساله در ساوه

مصطفی ویسمه‌ای اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری در یکی از مناطق شهر ساوه ماموران کلانتری 11 به این محل عزیمت و در بررسی‌های خود پی‌ بردند نزاع بین دو برادر رخ داده است.
وی اظهار داشت: در این درگیری یکی از برادران که جوان 26 ساله‌ای بود بر اثر اصابت چاقوی برادر کوچک‌تر به شدت مجروح و در بیمارستان فوت می‌کند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به تشکیل اکیپی از ماموران مجرب و آغاز تحقیقات ویژه در این زمینه افزود: با تلاش ماموران مخفیگاه قاتل 18 ساله در یکی از روستاهای ساوه شناسایی و متهم در یک عملیات غافلیگرانه دستگیر و به قتل برادر خود اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه همچنین از کشف 500 گرم شیشه از صندوق عقب یک دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: ماموران یگان امداد این شهرستان حین ایست و بازرسی از خودروهای عبوری در محور همدان به یک دستگاه خودرو پژو روآ مشکوک و آن را متوقف کردند.
ویسمه‌ای گفت: در بازرسی اولیه از خودرو مقدار 20 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و پس از انتقال خودرو به پارکینگ و بازرسی دقیق‌تر مقدار500 گرم شیشه از صندوق عقب خودرو توسط ماموران کشف و متهم دستگیر شده به یگان منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در ادامه از کشف 300 قطعه تجهیزات ماهواره‌ای از دو خورد پژو خبر داد.
ویسمه‌ای اظهار داشت: ماموران یگان امداد شهرستان حین گشت‌زنی در محور قدیم ساوه - تهران به دو دستگاه خودرو پژو که با سرعت زیادی در حال حرکت بودند مظنون شدند.
وی با بیان اینکه رانندگان خودروها به دستور ایست ماموران توجهی نکرده و به سمت ساوه متواری شدند اضافه کرد: ماموران با تعقیب خودروها نهایتا پس از طی مسافتی آنان را متوقف و راننده‌های هر دو وسیله نقلیه را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به کشف 300 دستگاه رسیور از این دو خودرو افزود: این تعداد رسیور ماهواره در صندلی عقب خودروها جاسازی و از استان‌های غربی کشور به تهران حمل می‌شد.

/ 0 نظر / 11 بازدید