باند سارقین مغازه‌ها در زرندیه شناسایی و دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه گفت: اعضای یک باند 5 نفره سارقین مغازه‌ها با تلاش مأموران پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

 

سرهنگ داوود عبدالمالکی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در شهرستان، مأموران انتظامی شهرستان را موظف شدند جمع‌آوری اطلاعات اولیه برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت اقدام کنند.

 

وی افزود: مأموران کلانتری 12 شهر زوایه با تشکیل یک تیم عملیاتی، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات نامحسوس در یک عملیات غافلگیرانه 5 سارق واحدهای صنفی را دستگیر و به کلانتری هدایت کردند.

 

عبدالمالکی بیان کرد: با انتقال سارقین به کلانتری و پس از بازجویی‌های فنی و پلیسی مشخص شد که سارقین قبلا در زندان با یکدیگر آشنا شده بودند و طرح و نقشه سرقت را در آنجا ریخته و اقدام به سرقت می‌کردند افزود: این افراد به 17 فقره سرقت در شهرهای مأمونیه، رازقان و زاویه اعتراف کردند.

 

این مقام انتظامی در پایان، از کاهش 15 درصدی وقوع سرقت و دیگر جرایم و افزایش 25 درصدی کشفیات در سال 90 نسبت به مدت مشابه طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

/ 0 نظر / 8 بازدید