378 دستگاه تلفن همراه قاچاق در ساوه کشف و ضبط شد

ماموران یگان امداد شهرستان ساوه با توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو تعداد 378 دستگاه تلفن همراه قاچاق را کشف و ضبط کردند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اعلام این خبر افزود: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در اتوبان جدید کربلا به یک‌دستگاه خودروی ساواری پژو که با سرعت بالا به سمت ساوه در حرکت بود مظنون شده و به راننده دستور ایست می‌دهند که راننده با پرتاب میخ‌های چهار پر بر روی جاده متواری می‌شود.

 

سرهنگ مصطفی ویسمه ای اضافه کرد‌: ماموران در ادامه تعقیب این خودرو با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر کردند که راننده همچنان بدون توجه به ایست ماموران وارد شهر ساوه شده و پس از برخورد با یک‌دستگاه پراید ، عابری را در بلوار شهید فهمیده زیر گرفته و مجروح کرد.

 

وی اظهار داشت : با تلاش ماموران، خودرو در کمربندی همدان متوقف شده و با دستگیری راننده 26 ساله‌ای که اهل یکی از استان‌های غربی کشور است، تعداد 378 دستگاه تلفن همراه، بیش از یک‌هزار عدد لوازم جانبی تلفن همراه قاچاق، یک دستگاه بیسیم دستی و تعداد 300 عدد میخ چهار پر را کشف و ضبط کردند.

/ 0 نظر / 6 بازدید