کشف بزرگترین محموله قاچاق کالا و مواد نیروزا در شهرستان ساوه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه از کشف بزرگترین محموله قاچاق کالا و مواد نیروزا در این شهرستان به ارزش بالغ بر 5 میلیارد ریال خبر داد.
 
سرهنگ علی اصغر طالبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه مرکزی، افزود: ماموران یگان امداد و پلیس آگاهی نیروی انتظامی شهرستان ساوه با انجام یک سری عملیات اطلاعاتی و پلیسی در ساعت 3 بامداد 15 مردادماه سالجاری در اتوبان ساوه – سلفچگان موفق به توقیف یک دستگاه تریلی گردیدندو ضمن بررسی مدارک و بازدید از کانتینر مشخص شد این تریلی حامل کالای قاچاق است.
 
 وی افزود: این تریلی در بندرعباس بارگیری شده بود و قصد داشت کالای قاچاق که شامل کراتین، مواد نیروزا، لباس، پارچه و شلوار چین بود را به مرکز کشور منتقل کند.
 
 وی خاطرنشان کرد: در این رابطه سه نفر از عوامل اصلی قاچاق کالا دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
 
این مسوول انتظامی با اشاره به اقدامات پلیس در راستای برخورد با پدیده قاچاق کالا گفت: پلیس با تشدید اقدامات کنترلی و جلب مشارکت و همراهی مردم با این پدیده مخرب که علاوه بر مشکلات اقتصادی، معضلات امنیتی و فرهنگی برای جامعه دارد، برخورد می‌کند.
 
وی از مردم خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت توسط قاچاقچیان و افراد فرصت طلب از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام گردد.
 
فرمانده نیروی انتظامی ساوه در بخش دیگری از این گفت و گو از کشف مشروبات الکلی به ارزش 250 میلیون ریال نیز خبر داد و افزود: در بازرسی یک دستگاه خودرو مقادیر قابل توجهی انواع بطری مشروبات الکلی کشف گردید.
 
 طالبی خاطر نشان کرد: این مشروبات به طور ماهرانه در این خودرو جاسازی شده بود که با هوشیاری پلیس کشف و متهمین تحویل مراجع قضایی شدند.

 

/ 0 نظر / 9 بازدید