کاهش 100 درصدی جرایم خشن در ساوه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه از کاهش 100 درصدی جرایم خشن در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه مرکزی سرهنگ علی اصغر طالبی در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان افزود: جرایم خشن شامل سرقت مسلحانه، قتل، تجاوز، آدم ربایی و موارد مشابه است.
 
وی از کاهش 59 درصدی تعداد وقوع سرقت احشام در این شهرستان نیز خبر داد و اظهار کرد: در همین رابطه پلیس ضمن ایجاد حاشیه امن در خصوص اطلاع‌رسانی انتظامی به مسوولان دامداری‌های منطقه اقدامات خوبی انجام داده است.
 
وی با اشاره به کاهش 17 درصدی آمار وقوع قتل در این شهرستان ادامه داد: در خصوص میزان کشفیات مواد مخدر نیز شاهد رشد 26 درصدی هستیم که مهمترین آنها کشف کارگاه تولید مواد مخدر از نوع شیشه و نیز 18 کیلوگرم گراس و دستگیری 14 قاچاقچی بوده است.
 
وی با بیان این که در این شهرستان کلاهبرداری اینترنتی در حال افزایش است، افزود: در سال جاری یک باند سه نفره کلاهبردار که با اغفال پزشکان اقدام به اخاذی می کردند، با تلاش ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر شدند که این متهمان 12 میلیارد ریال از پزشکان کلاهبرداری کرده بودند.
 
وی افزایش 21 درصدی میزان کشفیات سلاح غیر مجاز، دستگیری باند فروش سیم کارت های تلفن همراه غیر واقعی، دستگیری باندی که اقدام به افتتاج حساب های جعلی می کردند و افزایش 8 درصدی میزان کشفیات سرقت را از دیگر اقدامات پلیس در سال جاری بیان کرد.
 
وی اظهار کرد: شهرستان ساوه به عنوان دومین شهرستان استان مرکزی از نظر جمعیت و اولین شهرستان از نظر وسعت است که با تلاش پلیس شاهد محیطی امن و آرام در نقاط مختلف این شهرستان هستیم.
 
وی تاکید کرد :تلاش شبانه‌روزی و فعالیت قابل قبول ماموران نیروی انتظامی این شهرستان عرصه را بر افراد ناهنجار و ناامن کننده اجتماع تنگ کرده است.
 
سرهنگ طالبی خاطر نشان کرد: باید با فرهنگ‌سازی در راستای کاهش جرم و جنایت در شهرستان اهتمام ورزیم و خانواده‌ها نیز نقش بسیار موثری در این مسیر دارند.
 

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
معرفی سایت و اسکریپت

www.sekoya.ir معرفی سایت و اسکریپت ------------------------------------------------ www.zqz.ir کوتاه کننده لینک ------------------------------------------------ www.irmyir.ir اپلود ------------------------------------------------ www.sekoya.ir/site.htm لینک سایت ها و وبلاگ های معروف ------------------------------------------------ www.andam-mr.ir بدنسازی و پرورش اندام