مرگ پدر راز فقدان پسر را برملا کرد

با فوت پدر خانواده ای در زرندیه و در مراحل تحقیقات کارآگاهان پلیس، راز فقدان چهار ساله پسر این خانواده برملا و مشخص شد که او توسط پدرش به قتل رسیده است .

به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس، سرهنگ" محمدرضا روشندل" فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه در این باره گفت : د ر سال 1392 فقدان پسر 27 ساله ای به پلیس آگاهی شهرستان اعلام شد و با ثبت مشخصات مفقودی این فرد در سامانه پلیس، پرونده ای در این خصوص تشکیل شد ولی بعد از گذشت چندین سال هیچ اطلاعی از سرنوشت او به دست نیامد .

وی افزود: در مراحل رسیدگی به این پرونده و بعد از گذشت مدتی از فوت پدر خانواده، اطلاعاتی از قتل فرد مفقود شده به دست آمد و بلافاصله تحقیقات تخصصی کارآگاهان در این خصوص با تحقیقات از اعضای خانواده آغاز شد .

روشندل افزود: در مراحل بازجویی اعضای خانواده مشخص شد که پسر جوان خانواده به علت اعتیاد، با پدرش درگیری داشته است و سرانجام توسط پدر خانواده به قتل رسیده و در حیاط منزل دفن می شود .

به گفته وی، بعد از گذشت چند سال و بعد از فوت پدر با توجه به حرکات و رفتار مشکوک او و گریه و زاری که در گوشه ای از حیاط منزل داشته دیگر اعضای خانواده به رفتار او مشکوک می شوند و بعد از فوتش، اقدام به کندن حیاط منزل می کنند که با آثار جسد برادرشان روبرو می شوند .

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضائی جسد مقتول برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی ارسال شد و مراحل رسیدگی به پرونده همچنان ادامه دارد

/ 0 نظر / 117 بازدید