کاهش 45 درصدی تصادفات در ساوه

وی با بیان اینکه در سرقتهای خرد در سطح شهرستان شاهد افزایش 64 درصدی بودیم، بیان کرد: با انجام یک کار کارشناسی متوجه شدیم که افزایش سرقتهای خرد ریشه در معضل اعتیاد داشت که در این خصوص با دستگیری حدود 80 نفر از معتادین از داخل خرابه ها، پارکها و مناطق مختلف و تحویل آنها به مراکز ترک اعتیاد، وقوع سرقتهای خرد به صورت چشمگیری کاهش یافت.
 
وی از وقوع هفت مورد قتل در این شهرستان در شش ماهه نخست سالجاری خبر داد و افزود: دو مورد از قتلهای رخ داده مربوط به سایر استانهای کشور بوده است که قاتلان آنها در این شهرستان دستگیر شده اند و در خصوص کشته شدن نوجوان 14 ساله ای که اخیرا در شهرستان رخ داد نیز قاتل وی در کمتر از 24 ساعت دستگیر و تحقیقات در این خصوص ادامه داشته و پرونده قتل به مراجع قضایی ارسال شده است.
 
این مقام انتظامی از کشف 27 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان در سالجاری خبر دادو افزود: دراین خصوص تعداد 502 نفر توزیع کننده انواع مواد مخدر شناسایی و دستگیر شده اند.
 
ویسمه ای همچنین از افزایش 26 درصدی کشفیات سلاح خبر داد و خاطر نشان کرد: تعداد 7 هزار و 544 عدد قوطی انواع مشروبات الکلی طی این مدت کشف و ضبط گردیده است و در خصوص جمع آوری تجهیزات ماهواره ای نیز شاهد رشد 31 درصدی بوده ایم.

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
فردوس

سلام .......[لبخند] چند روایت درباره اهمیت حجاب در نظر فاطمه زهرا علیهاسلام: حضرت موسی بن جعفر علیه السلام از پدران گرامیش از حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام نقل فرمود که: روزی شخص نابینایی اجازه ورود خواست. فاطمه علیهاسلام برخاست و چادر به سر کرد. رسول خدا فرمود:« چرا از او رو می‌گیری، او که تو را نمی‌بیند؟» فاطمه عرض کرد:« او مرا نمی‌بیند، اما من که او را می بینم. و او اگر چه مرا نمی‌بیند ولی بوی مرا که حس می‌کند.» رسول خدا فرمود:« شهادت می دهم که تو پاره تن منی.» بيا وبلاگم و نظرت رو درمورد بحث حجاب بگوووووو........[گل][گل][لبخند]