بارگیری 24 تن پسته با مدارک جعلی در زرندیه

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه استان مرکزی از دستگیری فردی که 24 تن پسته به ارزش 5 میلیارد ریال را بارگیری کرده و متواری شده بود خبر داد.

 

به گزارش ایسنا - منطقه مرکزی، سرهنگ کاظمی گفت:به دنبال شکایت فردی مبنی بر اینکه راننده یکدستگاه خودرو تریلی با هویت جعلی و ارائه مدارک جعلی اقدام به بارگیری 24 تن پسته به ارزش 5 میلیارد ریال از وی کرده و متواری شده است موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

وی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، نهایتا هویت اصلی راننده و خودرو را شناسایی و با اخذ نیابت قضایی متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دراستان کرمانشاه دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه افزود: متهم در بازجویی به عمل آمده به بزه ارتکابی و حمل پسته با مدارک جعلی با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کرد که تلاش برای دستگیری همدستان وی ادامه دارد .

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه در ادامه با بیان اینکه ماموران انتظامی شهرستان در ماموریت دیگری، دو دستگاه تریلر حامل 40 هزار لیتر سوخت قاچاق را توقیف کردند، افزود: ماموران انتظامی با اطلاع از تخلیه گازوئیل قاچاق در یک کارخانه تصفیه روغن در شهرک صنعتی "زاویه" محور "اختر آباد" ضمن هماهنگی با قاضی کشیک جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

کاظمی گفت: ماموران با ورود به کارخانه مذکور دو دستگاه کامیون تریلیر را که در کنار مخازن سوخت در حال بارگیری بودند توقیف و مقدار40 هزار لیتر مواد مشتقات گازوئیل کشف و ضبط کردند.

 

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد 100هزار لیتر مواد فوق در مخازن شرکت موجود است که این شرکت با ترکیب موادی به گازوئیل و عوض کردن شکل ظاهری آن اقدام به قاچاق سوخت به خارج از کشور می‌کردند.

/ 0 نظر / 3 بازدید