کلاهبرداری کارمند بانکی در ساوه از سالخوردگان!

کارمند یکی از شعب بانکی که از 47 شهروند سالخورده در شهرستان "ساوه" استان مرکزی اختلاسی میلیاردی کرده بود، توسط کارآگاهان پلیس شهرستان دستگیر و روانه زندان شد.

در اواخر اردیبهشت‌‌ماه نماینده حراست یکی از شعبه‌های بانکی در شهرستان ساوه به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه کرد و گزارش‌هایی از رفتار مشکوک یکی از کارمندان بانک و احتمال اختلاس از حساب مشتریان را ارائه داد.

 

با اعلام این گزارش بلافاصله، تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای بررسی موضوع شروع کردند.

 

در تحقیقات جامع و نامحسوس کارآگاهان پلیس که به مدت یک ماه به طول انجامید، مشخص شد کارمند متخلف در زمان مراجعه مشتریان سالخورده به شیوه‌های متعدد از حساب آن‌ها برداشت می‌کند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در این‌باره گفت: با مشخص شدن جزئیات پرونده طی هماهنگی با دستگاه قضایی، وی به یگان انتظامی منتقل شد و مورد بازجویی فنی کارآگاهان قرار گرفت.

 

سرهنگ "علی‌اصغر طالبی" اضافه کرد: با ارائه مستندات و مدارک به متهم، وی به یک میلیارد و 530 میلیون ریال اختلاس و برداشت غیرمجاز از حساب مشتریانی که اغلب سالخورده بوده و نسبت به امور بانکی آشنایی نداشتند، اعتراف کرد.

 

وی بیان کرد: کلیه مبالغ از متهم دریافت و به 47 نفر شهروندی که بدین وسیله از حساب آن‌ها برداشت شده بود، مسترد شد و متهم با قرار بازداشت به ندامتگاه معرفی شد.

/ 0 نظر / 21 بازدید