کشف مشروبات الکلی، ماهواره و کالای قاچاق درساوه

 به گزارش ساوه حوادث سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای اظهار کرد: سه محموله بزرگ قاچاق شامل یک هزار و 656 عدد بطری مشروبات الکلی و 300 عدد دستگاه تجهیزات دریافت از ماهواره (رسیور) و تعداد 803 پاکت چای خارجی که به صورت قاچاق از غرب کشور به سمت استان‌های مجاور در حرکت بود با اقدام به موقع یگان امداد نیروی انتظامی، قبل از این که توزیع شود کشف و ضبط شد.

 

 وی ادامه داد: مامورین یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان ساوه در حین گشت‌زنی به چند دستگاه خودرو مظنون شده که جهت بررسی دقیق با دستور ایست و علائم هشدار دهنده اقدام به توقف خودروها نموده که سرنشینان با مشاهده خودروی پلیس و دستور توقف با بی‌توجهی و سرعت زیاد و انجام حرکات مارپیچ و خطرناک و پاشیدن میخ‌های سه پر در مسیر خودروهای عبوری و خودروی پلیس، اقدام به فرار می‌کنند.

 

 این مقام انتظامی تصریح کرد: در جریان عملیات تعقیب و گریز خودروها در همین موقع ماموران یگان امداد با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به سوی خودروها شلیک کرده و پس از پنچر شدن لاستیک‌های خودرو، اقدام به کشف کالاهای قاچاق و دستگیری متهمان می‌کنند.

 

 وی با بیان اینکه ارزش این کشفیات 65 میلیون تومان است، بیان کرد: این کشفیات از 4 دستگاه خودروی پژو پارس ای ال ایکس کشف شد و در این رابطه 6 نفر دستگیر و با تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تبدیل شدن جنگ سخت به جنگ نرم در کشور به خبرنگار ایسنا گفت: دشمن با جنگ نرم از ابزار حمله خطرناکتری علیه جوانان ما استفاده می‌کند.

 

 ویسمه‌ای با تاکید بر هوشیاری جوانان در مقابله با جنگ نرم، خاطرنشان کرد: یکی از روش‌های جنگ نرم، ماهواره‌ها و مشروبات الکلی است که دشمن سعی دارد با وارد کردن این مواد به کشور جوانان را به انحراف بکشد.

/ 0 نظر / 7 بازدید