سرقت در اسلامشهر ، دستگیری در ساوه

سرهنگ افضل گلزاری» فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در تشریح این خبر گفت : به دنبال شکایت فردی مبنی بر وقوع سرقت مینی بوس وی در حوزه استحفاظی کلانتری 11 مرکزی اسلامشهر بلافاصله پیگیری موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان و کشف و سیله نقلیه سرقتی در دستور کار ماموران قرار گرفت .
وی گفت : در ابتدا ماموران انتظامی موضوع سرقت مینی بوس را به مبادی ذیربط و واحد های گشتی در سطح شهرستان اطلاع داده و با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد در سالهای گذشته نیز تعدادی مینی بوس از آدرس اعلامی مورد سرقت قرار گرفته که پس از چند روز از تاریخ سرقت در اطراف شهرستان زرندیه ساوه به صورت بلاصاحب رها شده بود.
سرهنگ گلزاری اظهار داشت : ماموران پلیس آگاهی اسلامشهر به آدرس شهرستان زرندیه ساوه اعزام و با همکاری ماموران کلانتری ساوه به محل های دور افتاده و نقاط کور اطراف کوهها و بیابانها اعزام و در حین جستجو به یکدستگاه مینی بوس برخورد کردند که در فاصله یکصد متری آن فردی در حال باز کردن قطعات و لوازم مینی بوس بود .
گلزاری افزود : سارق به محض مشاهده ماموران بلافاصله محل را ترک و متواری شد که در نهایت پس از تعقیب و گریز ، ناگزیر تسلیم شده و پس از دستگیری برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد .
وی گفت : در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شد مینی بوس مذکور همان مینی بوس سرقتی از اسلامشهر است که با همدستی فردی به نام «رامین» از اسلامشهر به سرقت برده اند و جهت اوراق کردن مینی بوس ، آن را به بیابانهای اطراف ساوه انتقال داده اند .
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در پایان گفت : متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی مشخصات و مخفیگاه احتمالی همدست سارقش را به ماموران اعلام کرد که بلافاصله در یک عملیات ضربتی از سوی ماموران پلیس آگاهی شهرستان اسلامشهر دستگیر شد.
گفتنی است ، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند .

/ 0 نظر / 7 بازدید