فرمانده انتظامی ساوه: یک هزار قوطی مشروبات الکلی در ساوه کشف شد

مصطفی ویسمه‌‌ای گفت: ماموران یگان امداد در حین گشت‌زنی در کمربندی همدان به یک دستگاه خودرو سمند به رنگ بژ به رانندگی فردی حدود 30 ساله که از سمت غرب به تهران در حرکت بوده مظنون و دستور توقف آن را صادر می‌کنند.
وی افزود: خودروی فوق بدون توجه به دستور ماموران متواری شد که بلافاصله طی هماهنگی با کلیه واحدهای گشتی تحت تعقیب قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، خودرو در خیابان کارون متوقف و راننده آن اقدام به فرار کرد که بلافاصله توسط ماموران دستگیر و در بازرسی از داخل صندوق عقب و صندلی عقب خودرو تعداد یک هزار و 183 قوطی ویسکی با مارک‌های مختلف به صورت پلمب‌شده مشروبات الکلی خارجی کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی ساوه در ادامه با اشاره به اینکه متهم هیچ گونه مدارک شناسایی خودرو را به همراه نداشته عنوان داشت: در بررسی بیشتر مشاهده شد هر دو پلاک خودرو جعلی و حکاکی شده و خودرو فاقد پلاک سینی است و شماره موتور و شاسی آن مخدوش و غیرقابل رؤیت است که به پلیس آگاهی منتقل و مشخص شد خودروی مذکور در 30 اردیبهشت ماه در استان قزوین مورد سرقت واقع شده است.

/ 2 نظر / 7 بازدید
امير حسام از ساوه

یکی از خبرهایی که به سفارش دایی مسعود خواندم در مورد قیمت ماشین در افغانستان بود که روی اینترنت را پر کرده و تقريبا در همه سایتها به چشم می خورد و اگر شما هم این عنوان را در اینترنت جستجو نمایید به نتایج جالبی دست خواهید یافت. خلاصه خبر این بود که : "... البته به گفته خود افغانها و علیرغم ارزانی بسیار زیاد خودرو در این کشور، اغلب مردم خودروهای شاسی بلند و ژاپنی را ترجیح می دهند.گفتنی است در افغانستان خودرویی مثل پراید کره ای یک میلیون و هفتصد هزار تومان بوده و ماکسیما که خودرو لوکس ایرانی محسوب می شود درافغانستان حدود 6 میلیون تومان قیمت دارد." البته نباید قیمت خودرو در خارج با ایران مقایسه شود چون آنها فقط مصرف کننده هستند و ما خودمان داریم تولید می کنیم و درست است که کیفیت اتومبیل خارجی را نداریم ولی نسلهای بعدی ما خواهند توانست ماشین خوب و افتخار آمیز تولید کنند. و همچنین میلیونها نفر در ایران فقط از طریق تولید ماشین و قطعات آن نان می خورند و نمی شود براحتی همه دروازه ها را باز کرد. مسئولین باید مراقب باشند که باز گذاشتن دروازه واردات ماشین، حتی به قیمت مفت هم می تواند صدها هزار نفر از خ

امير حسام از ساوه

طراحی وبلاگت خیلی سنگینه و چشممو آزار میده. میشه عوضش کنی داداشی. امیر حسام