بیش از 1400 بطری مشروبات الکلی در شهرستان ساوه کشف شد

سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای بیان کرد: در حین تعقیب و گریز، خودرو نیسان با وجود داشتن حامل اضافه گازوئیل و تعبیه کردن روغن سوخته در داخل موتوراقدام به ایجاد ابرو مه مصنوعی و دود کرده و سرنشین خودرو از قسمت باربند اقدام به پرتاب کردن میخ چهار پر به جلو خودرو سازمانی کرده و قصد پنچر کردن آن را داشتند.

وی اظهار کرد: در نهایت با شلیک 10 با اسلحه کلاشینکف توسط ماموران و اصابت تیرها به لاستیک‌های عقب خودرو متهمان، راننده و سرنشین خودرو، با رها کردن آن، ‌ازمحل متواری که با تلاش ماموران هر دو نفر دستگیر شدند.

سرهنگ ویسمه‌ای عنوان کرد: در بازرسی از خودرو متهمان تعداد 878 قوطی نیم لیتری و تعداد 554 بطری شیشه ای یک لیتری (جمعا یک هزار و 423 بطری) مشروبات الکلی از نوع ویسکی و ودکا به همراه مقادیری مواد مخدر ویک دستگاه بی‌سیم دستی کشف و ضبط شده و خودرو آنها با توجه به جعلی و دست نویس بودن پلاک‌های آن و نداشتن پلاک سینی واحتمال سرقتی بودن آن توقیف و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قانونی شدند.

/ 2 نظر / 7 بازدید
امیرحسام

سلام بر شما جناب دكتر فرقاني عزيز مطلب شما در مورد انتخابات را خواندم. در اسرع وقت يك پست كامل در مورد اسامي اين افراد خواهم داشت منتها قرار است با يكي از اين افرادي كه شما نام برده ايد ملاقات و گفتگو كنم. اجازه بدهيد تا در فرصت مناسب و با فراغ بال به اين موضوع بپردازم. بابت انتشار آن موضوع در گلها هم متشكرم. پيروز باشيد

ا

سلام آقا این ارادل و اوباشی که تو شهر چرخوندن حکمشون چیه ؟ کی اعدام میشن؟