فرمانده انتظامی شهرستان: هفته ناجا نماد اقتدار نیروی انتظامی است

 

b_250_250_16777215_0___images_stories_persons_talebi-entezami.jpgفرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه گفت: هفته ناجا نماد اقتدار نیروی انتظامی است.
 
سرهنگ علی‌اصغر طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه مرکزی، با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتظامی با عنوان" سرمایه اجتماعی، اساس اقتدار ما "گفت: این سرمایه تنها در سایه ارتباط و حمایت اقشار مختلف مردم بوجود می آید و در هفته ناجا که فرصتی برای بیان عملکرد و دستاوردهای پلیس با محوریت جامعه محوری و سرمایه اجتماعی است این مهم تبیین می شود.
 
وی بیان کرد: ارتباط مردم با پلیس در کشور باعث بالا رفتن اعتماد مردم و مشارکت در برنامه های اجتماعی نیروی انتظامی می شود و زمانی که اعتماد مردم بالا رود سرمایه اجتماعی رشد یافته و باعث افزایش همبستگی ملی می شود.
 
وی اظهار کرد: هدف از برگزاری هفته نیروی انتظامی ایجاد زمینه و بستر مناسب جهت آشنا سازی بیش از پیش شهروندان با وظایف و ماموریتهای پلیسی، ارتقای تعامل پلیس و مردم، مشارکت مردم در برقراری امنیت، ارایه آموزش های موثر در پیشگیری یا کاهش جرایم و آموزش همگانی است.
 
وی بیان کرد:نیروی انتظامی به عنوان بازوی توانمند نظام اسلامی در برقراری امنیت پایدار نقش به سزایی داشته و تحقق آن را در گرو مشارکت مردمی می داند.
 
طالبی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به برنامه های هفته ناجا در شهرستان ساوه گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، دیدار با امام جمعه، غباروربی گلزار شهدا، برگزاری مراسم صبحگاه مشترک، راه اندازی شهرک ترافیک، بازدید دانش آموزان از یگان های نیروی انتظامی، برگزار مانور شهری موتور سیکلت سواران قانونمند، اهدای خون توسط پرسنل، برگزاری ملاقات مردمی، اعزام پزشک به مناطق محروم و ویزیت رایگان، شرکت در نماز جمعه و توزیع اقلام آموزش و تبلیغی با شعار هفته ناجا دربین نمازگزاران از برنامه های مهم این هفته در شهرستان است.
/ 1 نظر / 9 بازدید
ویکی بلاگز

شما دنبال قالب رایگان گرافیکی برای وبلاگت بودی ? www.wikiblogs.ir