قاتل خاموش جان زن پرندکی را گرفت

شهردار شهر پرندک از مسمومیت یک زوج جوان در پی وقوع گازگرفتگی در منزل مسکونی خبر داد.

 

محمد رسفیجانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی گفت:این حادثه در ساعت 8 و 14 دقیقه صبح امروز به وقوع پیوست و خبر گازگرفتگی این زوج جوان از طریق تماس همسایگان با سامانه 125 (مرکز آتش نشانی شهرداری پرندک) اعلام شد.

 

وی بیان کرد: با حضور آتش نشانان و نیروهای امدادی در محل حادثه، مشخص شد که حادثه در طبقه دوم یک واحد مسکونی به وقوع پیوسته و در جریان آن زوجی جوان در منزل مسکونی خویش دچار گازگرفتگی شده‌ بودند.

 

وی اضافه کرد: مسمومیت بوجود آمده بر اثر استنشاق گاز مونواکسیدکربن توسط این زوج جوان بوجود آمده و با تلاش نیروهای امدادی و همسایگان پس از ورود به منزل مسکونی سریعا مصدومان به بیمارستان شهدای آسیابک زرندیه اعزام شدند.

 

شهردار پرندک اظهار کرد: تلاش پزشکان برای نجات مصدومان آغاز شد و متاسفانه در این حادثه زن جوان به علت گازگرفتگی شدید جان خود را از دست داد و تلاش پزشکان برای درمان شوهر به نتیجه نشست و وی از حال عمومی مطلوبی برخوردار است.

 

وی علت این حادثه را بروز اشکال در اتصالات بخاری و نشت گاز منواکسیدکربن اعلام کرد و گفت: بسته بودن تمامی درها و پنجره‌ها باعث کاهش اکسیژن و تولید گاز مونوکسیدکربن شد و منجر به وقوع این سانحه مرگبار شد.

 

رسفیجانی ضمن درخواست از مردم جهت رعایت مسائل و نکات ایمنی عنوان کرد: خانواده ها باید دقت بیشتری در نحوه استفاده از بخاری های گازسوز و رعایت اصول ایمنی داشته باشند و به توصیه های مسئولان توجه کنند.

/ 2 نظر / 21 بازدید
خريد شارژ

سلام خريد شارژ ايرانسل خريد شارژ همراه اول خريد شارژ رايتل و تاليا با روش هاي جديد و سريع به سايت ما سر بزنيد و با خريد شارژ در قرعه کشي روزانه شارژ شرکت کنيد *789*780# www.usharj.com

سحر

سلام وبلاگ شما را ديدم قالب ومطالب قشنگي داشت براي افزايش بازديد وبلاگت مي توني به آدرس زير ثبتش کني تا منم بتونم هر روز بهت سر بزنم محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.