سارقان زور گیر در ساوه دستگیر شدند

دو جوان 20ساله پس از زورگیری یک دستگاه خودرو پراید در حوالی رودخانه شور در شهرستان ساوه در محور اتوبان ساوه به همدان توسط ماموران انتظامی ساوه متوقف و دستگیر شدند.
 
 فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اعلام این خبر به خبرنگاران افزود: با اعلام خبری مبنی بر زورگیری یک دستگاه پراید توسط دو سارق زورگیر از حوالی رودخانه شور مرز بین( رباط کریم و زرندیه ) بلا فاصله در کلیه ورودی های شهرستان طرح مهار به اجرا در آمده که در نتیجه متهمان با خودروی مسروقه متوقف و به یگان منتقل شدند.
 
 سرهنگ مصطفی ویسمه ای بیان کرد: دو متهم دستگیر شده پس از انتقال به یگان تحت بازجویی قرار گرفته و اعتراف کردند خودرو را از شهرستان کرج به مقصد کرمانشاه دربست کرایه کرده و در حوالی رودخانه شور با تهدید چاقو و ساطور راننده را پیاده و پس از اخذ مدارک خودرو دست و پای وی را بسته و حوالی یک باغ رها کرده اند.
 
وی افزود: در بازرسی از خودروی مسروقه نیز یک تیغه ساطور یک قبضه چاقو یک عدد گرز دستی و یک عدد پنجه بکس متعلق به متهمان کشف و ضبط شد.
 
 ویسمه ای در پایان به رانندگان مسافر کش توصیه کرد در صورت پیشنهاد کرایه بالا از طرف برخی افراد مسافرنما و مشکوک از قبول پیشنهاد آنان خودداری نموده و ضمن هوشیاری کامل موارد مشکوک را از طریق تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.
/ 0 نظر / 7 بازدید