سارقان زورگیر در ساوه دستگیر شدند

مصطفی ویسمه‌ای گفت: راننده یک دستگاه کامیون به پاسگاه آوه مراجعه و ماموران را در جریان سرقت محموله کامیون خود توسط سارقان زورگیر قرار می‌دهد.
وی اظهار داشت: سارقان با استفاده از تاریکی شب و با صورت پوشیده وارد کامیون شده و پس از بستن دست و پای راننده، خودرو را به مکانی نامعلوم انتقال داده و بار آن که هفت تن سیم مسی بوده را تخلیه میکنند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به اینکه سارقان پس از تخلیه بار، راننده را همراه کامیون در میدان سرداران ساوه رها و متواری می‌شوند،‌ ادامه داد: با اطلاعات به دست آمده و تحقیقات پلیسی صورت گرفته محل اختفای سارقان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
ویسمه‌ای با اشاره به اینکه دو نفر از سارقان دستگر شده تبعه افغانستان هستند، اضافه کرد: اموال مسروقه که در محل اختفای متهمان و در زیرخاک جاسازی شده بود توسط ماموران کشف و ضبط شد.
وی همچنین از کشف بیش از یک‌هزار و 200 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در ساوه خبر داد و گفت: ماموران یگان امداد و کلانتری 20 نوبران ساوه در محور قدیم ساوه همدان در حین کنترل خودروهای عبوری از این محور به سه دستگاه خودروی سواری که بدون توجه به فرمان ایست ماموران متواری می‌شوند، مظنون و به تعقیب آنها می‌پردازند.
فرمانده انتظامی ساوه با اشاره به اینکه ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی و شلیک به لاستیک خودروها می‌کنند، اضافه کرد: با توقیف یکی از خودروهای که حامل مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق بود، ماموران اقدام به بازرسی از آن می‌کنند.
ویسمه‌ای در ادامه با اشاره به کشف تعداد یک‌هزار و 275 دستگاه گوشی تلفن همراه، 170 دستگاه لوازم جانبی تلفن همراه، یک دستگاه بیسیم دستی، چهار لیتر مشروبات الکی و دو عدد افشانه دفاع شخصی از خوردی متهمان افزود: ارزش تقریبی کالاهای کشف شده 12 میلیارد ریال برآورده شده است.

/ 1 نظر / 7 بازدید
آزاد

سلام و عرض ادب ، با یک مطلب جدید پیرامون انفجارها درافغانستان به روز هستم . اگر فرصت داشتید ، خوشحال می شوم که سری بزنید. پیروز و سربلند باشید چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com