عامل شهادت مأمور انتظامی در ساوه به دار مجازات آویخته شد

عامل شهادت مأمور نیروی انتظامی در ساوه که طی درگیری با قاچاقچیان به شهادت رسیده بود به دار مجازات آویخته شد.

در پی به شهادت رسیدن شهید مسعود حسنی یکی از مأموران نیروی انتظامی شهرستان ساوه حکم قصاص قاتل وی در ملاءعام و با حضور دادستان و مقامات امنیتی و انتظامی شهرستان اجرا شد.
شهادت این مأمور وظیفه‌شناس در 29 اردیبهشت‌ماه سال جاری به وقوع پیوست.
به گفته‌ی پلیس، دو تن از مأموران کلانتری این شهرستان که در حال گشت‌زنی با موتورسیکلت بودند به دو نفر مشکوک می‌شوند. این دو نفر در حال خرید و فروش مواد مخدر بودند و با مشاهده مأموران با موتورسیکلت اقدام به فرار می‌کنند و عملیات تعقیب و گریز آنان آغاز می‌شود.
 در حین انجام عملیات تعقیب و گریز، متهمان با رها کردن موتورسیکلت، اقدام به فرار می‌کنند که یکی از آنها توسط یک مأمور انتظامی دستگیر می‌شود
متهم دیگر به نامه (س-ع) نیز که در شرف دستگیری بوده، مأمور انتظامی را با ضربت چاقو مضروب کرده و در نهایت مأمور نیروی انتظامی به شهادت می‌رسد.
ضارب پس از به شهادت رساندن مأمور انتظامی به سمت مأمور دیگر حمله‌ور می‌شود تا وی را نیز مضروب کند، اما با هوشیاری این مأمور که اقدام به تیراندازی می‌کند، ضارب از ناحیه پا مصدوم می‌شود.
حکم اعدام قاتل این مأمور وظیفه‌شناس که توسط شعبه دوم کیفری استان صادر به تأیید شعبه 11 دیوانعالی کشور رسیده است سحرگاه امروز اجرا شد.

 

/ 0 نظر / 21 بازدید