اختلاف خانوادگی زوج جوان در غرق‌آباد منجر به قتل شوهرخواهر شد

دادستان عمومی و انقلاب ساوه گفت: اختلاف خانوادگی زوج جوان در شهر غرق آباد از توابع شهرستان ساوه منجر به قتل شوهر خواهر شد.
 drodgar.jpg
حجت‌الله درودگربا تشریح جزئیات این قتل افزود: زن و مردی ساکن شهر ساوه که از مدتی پیش با یکدیگر اختلاف پیدا کرده بودند بنا به پیشنهاد مرد خانواده جهت صلح و سازش و برطرف کردن اختلافات به روستای پدری می‌روند.
 
وی بیان کرد: با حضور در منزل پدری این مرد، تعدادی از بستگان اقدام به میانجی گری کرده و طرفین را به پرهیز از اختلاف و ایجاد صلح و سازش دعوت می‌کنند.
 
وی اظهار کرد: با ادامه صحبت از طرف حاضرین مجددا مابین این زن و شوهر بحث شدیدی انجام می‌شود و نهایتا شوهر این زن اقدام به تهدید به کشتن همسرش با اسلحه شکاری می‌کند. دادستان ساوه ادامه داد: در پی تهدید شوهر این زن با اسلحه شکاری داماد خانواده (شوهر خواهر مرد) اقدام به وساطت می‌کند و قسمت لوله اسلحه را در دست می‌گیرد و تلاش می‌کند تا اسلحه را از دست مرد خارج کند.
 
وی افزود: در همین هنگام که تلاش بین این دو نفر برای رهاسازی اسلحه انجام می‌شود ناگهان بر اثر اصابت انگشت این مرد با ماشه اسلحه، تیری شلیک شده و به داماد خانواده اصابت می‌کند که منجر به مرگ وی می‌شود.
 
درودگر خاطر نشان کرد: با وقوع این قتل ماموران انتظامی کلانتری از این موضوع مطلع و پرونده‌ای در این خصوص تشکیل می دهند و با انتقال قاتل به زندان تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.
/ 0 نظر / 7 بازدید