هشت هزار لیتر سوخت قاچاق در زرندیه کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و حفظ و حراست از سرمایه‌های ملی ماموران انتظامی این شهرستان مقدار هشت هزار لیتر سوخت قاچاق(گازوئیل) را کشف کنند.

 
سرهنگ داود کاظمی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه مرکزی، با اعلام این خبر افزود: در پی مشکوک شدن ماموران انتظامی به یک دستگاه کامیون بلافاصله عملیات پلیسی برای توقف آن آغاز شد.
 
وی ادامه داد: ماموران با رعایت نکات انتظامی و ایمنی و علائم هشدار دهنده این کامیون را در محور قدیم ساوه - تهران متوقف کردند.
 
وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از این کامیون هشت هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند که به طرز ماهرانه ای در قسمت های مختلف کامیون جاسازی شده بود.
 
وی بیان کرد: با کشف این مقدار سوخت قاچاق، راننده آن به اتهام حمل سوخت قاچاق دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
 
سرهنگ کاظمی با اشاره به اینکه قاچاق کالا آثار زیان باری بر اقتصاد کشور دارد، با تاکید بر عزم پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت‌های قاچاقچیان سوخت، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
/ 0 نظر / 8 بازدید