محموله 2 تنی تریاک در جاده ساوه زمین گیر شد

سرهنگ بابایی، رییس مرکزعملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درباره جزییات این خبر اظهار کرد: در پی کسب اطلاع از فعالیت باند تهیه و توزیع مواد مخدر در حوزه تهران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی بر روی اعضای باند، مشخص شد باند مورد نظر محموله‌های مواد مخدر را از قاچاقچیان بین‌المللی در افغانستان و پاکستان تهیه و پس از انتقال به استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان، مواد مخدر را به طور کاملا ماهرانه‌ای داخل وسایل نقلیه سنگین جاسازی کرده و به تهران منتقل می‌کنند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان پس از انتقال محموله موادمخدر به تهران، آن را در پارکینگ‌های اطراف این شهر تخلیه و مبادرت به توزیع آن می‌کردند.

بابایی خاطرنشان کرد: با جمع آوری اطلاعات کامل از شیوه و شگرد فعالیت اعضای باند و شناسایی خودروی حامل مواد مخدر، ماموران در دو مرحله عملیات اطلاعاتی و ضربت در مرحله اول یک هزار و 138 کیلو گرم تریاک و در مرحله دوم یک هزار و 76 کیلوگرم تریاک که در تانکر نفتکش جاسازی شده بود را کشف کردند.

رییس مرکزعملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا اظهارکرد: در این رابطه با این پرونده چهار تن به نام‌های «اشکان ـ پ»، « سجاد ـ ع»، «سعید ـ ع» و «رضا ـ خ» دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی منتقل شدند.

/ 0 نظر / 7 بازدید