67 کیلو گرم انواع مواد مخدر در ساوه کشف و ضبط شد

سرهنگ 'مصطفی ویسمه ای ' روز شنبه در جمع خبرنگاران ساوه افزود:در این رابطه 558 نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
وی با بیان اینکه در این مدت 28 قبضه سلاح جنگی در این شهرستان کشف شده، اظهارداشت:میزان این کشفیات در مدت مشابه پارسال 19 مورد بوده است.
وی بیان کرد:از ابتدای امسال تا کنون 12 هزارو 53 بطری انواع مشروبات خارجی و دست ساز و چهار هزارو 468 قطعه تجهیزات دریافت ماهواره در این شهرستان کشف شده است.
ویسمه ای از کشف یک هزارو 142 مورد انواع سرقت در این مدت در ساوه خبر داد و گفت:در این رابطه 717 سارق دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
وی افزود:درهشت ماهه امسال 10 فقره قتل به وقوع پیوسته که هفت مورد آن کشف شده و مابقی در دست بررسی است.
وی،گفت: یک باند بزرگ سارقان احشام که مبادرت به سرقت دام سبک در ساوه و مناطق مختلف استان مرکزی می کردند نیز در ماه جاری در این شهرستان شناسایی و متلاشی شد.
وی بیان کرد:در این رابطه پنج نفر دستگیرو تا کنون به سرقت یک هزار و 250 راس گوسفند و میش به ارزش چهار میلیارد و 464 میلیون ریال اعتراف کرده اند.
ویسمه ای گفت:تحقیقات بیشتر از متهمان در خصوص چگونگی فعالیت این باند همچنان ادامه دارد.
وی در ادامه افزود:برای مقابله با تهاجم فرهنگی باید با اجرای برنامه های لازم برای جوانان، توطئه‌های دشمنان راخنثی کرد

/ 2 نظر / 7 بازدید
امیرحسام از ساوه

صبح جمعه، بي دليل به ياد عاشورا و امام حسين افتادم. نمي دانم چرا دلم براي يك دل سير گريه كردن بي تابي ميكند. چشمم افتاد به اين سرودهُ شاهكار بي نظير "ايرج ميرزا" در عزاي امام حسين كه واقعن قلب و روح آدم را آتش مي زند. شما را لحظاتی به اين مهماني حزن انگيز دعوت مي كنم. لطفن روي عبارات و تشبيهاتي كه ايرج ميرزا اين شاعر بزرگ به كار مي برد دقت بفرماييد: رسم است هر كه داغ جوان ديده دوستان رأفت برند حالت آن داغ ديده را يك دوست، زير بازوي او گيرد از وفا وان يك، ز چهره پاك كند اشك ديده را آن ديگري بر او بفشاند گلاب قند تا تقويت شود دل محنت كشيده را يك چند دعوتش به گل و بوستان كنند تا بركنندش از دل، خار خليده را جمعي دگر براي تسلاي او دهند شرح سياه كاري چرخ خميده را القصه هر كس به طريقي ز روي مهر تسكين دهد مصيبت بر وي رسيده را آيا كه داد تسليت خاطر حسين چون ديد نعش اكبر در خون تنيده را آيا كه غمگساري و اندوه بري نمود ليلاي داغ ديده ي محنت كشيده را بعد از پدر، دل پسر آماج تيغ شد آتش زدند لانه ي مرغ پريده را

ا يما ن

سلام علی وبلاگتو دیدم جالبه ، امیدوارم موفق باشی منم یه ديکشنري آنلاین ساختم که میتونه متن هم ترجمه کنه ، خیلی واسش زحمت کشیدم ، فکر کنم مفیده ، یه سر بزن و نظرتو بگو بهم... راستی اگه دیدی مفیده ، لطف کن تو وبلاگت معرفیش کن یا بهش لینک بده ، تا خودت و دوستات استفاده کنید . پیروز باشي