کشف بزرگترین محموله مشروبات الکلی در شهرستان ساوه

سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای با اعلام این خبر افزود: ماموران یگان امداد این شهرستان در حین گشت‌زنی در منطقه به 4 خودرو تیزرو مشکوک شده و برای بررسی‌های اولیه دستور توقف خودروها را صادر کردند که راننده خودروها بدون توجه به هشدارهای پلیس اقدام به فرار می‌کنند و پس از انجام ماموریت تعقیب و گریز خودروها متوقف می‌شوند.


وی اظهار داشت: پس از توقف خودروها در بازرسی‌های به عمل آمده تعداد 3068 بطری و قوطی خارجی مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

 

وی ادامه داد: همچنین از این خودروها تعداد 46 طاقه انواع پارچه‌های گران قیمت خارجی و 1066 عدد گوشی تلفن خارجی با متعلقات کشف شد که با دستگیری 5 متهم و توقیف 4 دستگاه خودرو به مراجع قضایی هدایت شدند.


فرمانده نیروی انتظامی ساوه توزیع اینگونه محموله‌ها را زمینه‌ساز ناهنجاری‌های اجتماعی دانست و اظهار داشت: با توزیع این مشروبات در سطح منطقه و یا استان‌های همجوار بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی پدید می‌آید.


ویسمه‌ای هوشیاری و دقت پلیس را در کشف این محموله مهم دانست و خاطرنشان کرد: حضور، دقت و سرعت عمل به‌ موقع پلیس اهداف شوم قاچاقچیان را ناکام گذاشت.


فرمانده انتظامی ساوه با بیان اینکه خدمت به مردم از افتخارات نیروی انتظامی است، از مردم خواست تا راهنمایی‌ها و گزارش‌های خود را با تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام کنند

/ 0 نظر / 7 بازدید