مرگ پیرمرد ساوجی در آتش سوزی باغ

پیرمردی 80 ساله روز گذشته در آتش‌سوزی باغی در زمین‌های کشاورزی شهر نوبرانِ شهرستان ساوه استان مرکزی جان باخت.

 

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه مرکزی - سرهنگ علی‌اصغر طالبی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در اینباره گفت: حوالی ساعت 22 شب گذشته گزارشی از آتش‌سوزی در قطعه باغی در اراضی شهر نوبران به مرکز فوریت‌های پلیس 110 گزارش شد.

وی اضافه کرد: بلافاصله واحدهای امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند و آتش مهار شد.

طالبی ادامه داد: در این آتش سوزی جسد پیرمردی 80 ساله کشف شد و بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که وی به علت خفگی بر اثر دود ناشی از آتش سوزی جان خود را از دست داده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از تحقیقات تکمیلی در این پرونده خبر داد.

32 راس احشام سرقتی دیروز در شهرستان ساوه کشف شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه مرکزی – سرهنگ "علی‌اصغر طالبی" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در اینباره گفت: در پی اعلام پلیس آگاهی استان قزوین مبنی بر متواری شدن یک دستگاه بنز خاور حامل احشام سرقتی به طرف شهرستان ساوه موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از مأموران آگاهی ساوه در محورهای ورودی و خروجی ساوه مستقر شدند و کنترل خودروهای عبوری برای شناسایی محموله سرقتی آغاز شد.

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی محموله مورد نظر پس از چند ساعت کنترل خودروهای ورودی به شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: با هوشیاری و سرعت عمل پلیس خودروی بنز خاور متوقف شد.

فرمانده انتظامی ساوه اضافه کرد: پس از بازرسی از خودروی توقیفی که قسمت بار آن با چادر پوشانده شده بود 32 رأس گوسفند کشف شد.

طالبی در پایان عنوان کرد: راننده خودرو دراین رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

/ 0 نظر / 24 بازدید