چاقوکشی در ساوه منجر به قتل شد

فرمانده نیروی انتظامی ساوه گفت: چاقو کشی در یکی از محلات شهرستان ساوه منجر به قتل یک نفر شد.

سرهنگ علی‌اصغر طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا)- منطقه مرکزی اظهار کرد: با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره درگیری در یکی از محله‌های شهرستان ساوه گزارش شد که بلافاصله اکیپی از مأموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

 

وی ادامه داد: پس از حضور مأموران در محل درگیری مشخص شد در این درگیری، فردی با ضربه چاقو از ناحیه قفسه سینه به شدت مجروح شده است.

 

طالبی اضافه کرد: در تحقیقات اولیه مأموران مشخص شد قاتل و مقتول از قبل با هم آشنا و مدتی قبل در یک کمپ ترک اعتیاد تحت درمان بوده‌اند که شخص مقتول چند عدد از حافظه‌های شخصی تلفن همراه خود را در کمپ گم می‌کند.

 

وی افزود: شخص مقتول با دوست هم‌کمپی سابقش در خیابان جهت پرسیدن سؤال در مورد حافظه‌های گم شده در کمپ به او نزدیک می‌شود اما، این امر باعث نگرانی قاتل در خصوص بازگشت به کمپ ترک اعتیاد توسط آنان شده و در این حین ضریه چاقو را بر قفسه سینه مقتول زده و وی را به شدت مجروح می‌کند.

 

فرمانده انتظامی ساوه بیان کرد: مقتول پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده شده جان خود را از دست داد.

 

سرهنگ طالبی در پایان با بیان اینکه قاتل توسط مأموران انتظامی شهرستان ساوه شناسایی و دستگیر شد خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف به قتل با تشکیل پرونده به مراجع قضایی اعزام شد.

/ 0 نظر / 19 بازدید