جنایت در مقابل خیانت

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از وقوع یک فقره قتل در این شهر خبر داد

سرهنگ مصطفی ویسمه ای در گفتگو با خبرنگاران گفت : در پی تماسهای مرمی با مرکز فوریتهای پلیسی 110 شهرستان ساوه مبنی بر پیدایش جسد نیم سوحته ای در جاده یولاق از توابع این شهرستان بلافاصله عوامل اداره آگاهی به همراه قاضی کشیک و عوامل پزشکی قانونی در محل حاضر شدند.

وی افزود : پس از بررسی صحنه وانتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد این مرد 24 ساله ابتدا توسط قاتل یا قتلین به قتل رسیده و بعد از قتل ، جسدش توسط بنزین سوخته شده است.

فرمانده انتظامی ساوه در ادامه از تشکیل پرونده و رسیدگی ویژه به موضوع فوق توسط کارآگاهان آگاهی خبر داد و گفت : با توجه به وضعیت فوق دستور ویژه جهت رسیدگی به کاراگاهان صادر شد . لذا با جمع آوری مدارک موجود در صحنه قتل و تحقیقات و نیز اقدامات اطلاعاتی گسترده به یکی از دوستان مقتول مظنون شده و او را دستگیر نمودند.

ویسمه ای ادامه داد : فرد دستگیر شده معترف گردید که شب قبل از قتل مقتول را در یکی از خیابانهای ساوه ترک نمودم و هیچگونه اطلاعی بعد از آن از وی نداشتم.

وی اضاف کرد : با توجه به صحبتهای ضد و نقیض مظنون دستگیر شده کاراگاهان تحقیقات خود را از او ادامه داده که نهایتا این فرد در خلال بازجوئیهای فنی و پلیسی به قتل معترف گردید.

فرمانده انتظامی ساوه اظهار داشت : قاتل معترف گردید که مقتول چند وقت است که با زور تهدید اقدام به ایجاد رابطه با وی نموده و از او فیلم برداری کرده است و بدین وسیله هر بار تهدید به پخش فیلم می نمود لذا با همدستی یکی از دوستانم او را به خارج از شهر کشانده و ابتدا با وارد کردن یک ضربه به سرش او را بیهوش نموده و بعد با بریدن گردن او و آتش زدن او را به قتل رساندم.

سرهنگ ویسمه ای در خاتمه از دستگیری همدست قاتل و تحویل هر دو نفر با تشکیل پرونده به مراجع قضایی خبر داد.

 

/ 0 نظر / 30 بازدید