سارقان زورگیر در ساوه دستگیر شدند.

وی گفت: پس از مراجعه شاکی به ماموران و اظهاراتی مبنی بر زورگیری و سرقت خودرو وی با تهدید چاقو توسط سه نفر ناشناس و اعلام مشخصات خودرو و سارقین بلافاصله مشخصات به واحدهای گشت العام و طرح مهار در محل‌های حساس به اجرا در آمد.


ویسمه‌ای بیان کرد: عوامل یگان امداد خودرو با مشخصات فوق را در داخل محور همدان مشاهده که سارقین به محض مشاهده مامورین با خودرو سرقتی متواری می‌شوند که پس از انجام شگردهای خاص پلیسی خودرو متوقف و دو نفر سارق دستگیری و پس از انتقال به یگان در بازجویی به بزه ارتکابی خود اعتراف و مالباخته با سارقین مواجه حضوری و سارقین را شناسایی می‌کند که سارقین بازرسی بدنی که از آنها یک قبضه چاقو، یک کاردآشپزخانه، یک عدد نانچیکو، چهار متر طناب و مبلغ صد و هفتاد هزار تومان وجه نقد کشف گردیده است.

/ 2 نظر / 8 بازدید
امیرحسام

نمي دونم ا حالا اين ضرب المثل معروف رو شنيدين يا نه كه ميگه:‌" دست بالاي دست بسيار است ". اگه نشنيدين؛ حالا حكايت مسئولين عزیز در شهر کوچک ما(ساوه) است. در اين شهر سالهاست كه رسم است هر مدير يا مسئولي را كه مي خواهند سر كار بگذارند يا از سر كار بردارند حتما بايد نظر حجت الاسلام و المسلمين جناب دكتر شيخ حسين اسلامي را ملحوظ نمايند و مخالفت يا موافقت ايشان براي هر انتصاب و انتخابي، شرط اساسي براي كوچكترين جا به جايي در سطوح مديريتي شهرستان است. البته نه به صورت رسمي بلكه به صورت غير رسمي هم نظر ايشان تعيين كننده س و اصلا هم كاري به اين ندارن كه قوه مجريه اي گفتن و قوه مقننه اي. خلاصه بگم كه در اين شهر:‌ حرف، حرف اسلامي است و بس. www.amirhesaam.blogfa.com

شیما

سارقان باج گیر ؟!؟! شرمنده ! اما من با چشم دیدم یک "شهروند" ساوه ای با قمه جلوی 2 تا دختر دانشجورو جلوی دانشگاه پیام نور گرفت .. !