کشف 530 دستگاه تجهیزات دریافت امواج ماهواره در ساوه

سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای با اعلام این خبر افزود: ماموران یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان ساوه در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در حین ایست و بازرسی در محور ساوه همدان و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو مشکوک شده و دستور توقف می‌دهند‌.

 

وی گفت: خودرو فوق با عبور از ایست بازرسی تحت تعقیب ماموران قرار گرفته و در حین تعقیب و گریز با پرتاب میخ چهارپر قصد پنچر کردن خودرو پلیس را داشتند که نهایتا ماموران خودرو را که به سمت جاده قدیم تهران ساوه تغییر مسیر داده بود متوقف کردند.

 

وی ادامه داد: در بازرسی های بعمل آمده از داخل خودرو تعداد 114 عدد رسیور ، 417 عدد دستگاه ال ام بی به ارزش 200 میلیون ریال به همراه 200 عدد میخ چارپر که جهت پنجر کردن خودروی پلیس با خود حمل می‌کرد‌، کشف و ضبط گردید. ویسمه ای خاطر نشان کرد: در این راستا یک نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه بااشاره به اثرات سوء استفاده از ماهواره در خانواده‌ها افزود: ماهواره در هر خانه‌ای که باشد یک اتاق جنگ و باعث انحراف شدید خانواده و بی‌هویتی فرهنگی علی‌الخصوص شبکه‌هایی نظیر فارسی وان می‌شود که تاثیرات منفی بسیار زیادی درروحیه جوانان و کودکان و نابسامانی در خانواده‌ها بوجود می‌آورد.

 

وی با توصیه به خانواده ‌ها خاطر‌نشان کرد: اگر به کانون خانواده خود علاقه دارید به هیچ عنوان اجازه ندهید این وسیله مخرب وارد خانه‌ها شود.

/ 0 نظر / 8 بازدید