ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ کشف بزرگترین محموله مشروبات الکلی در شهرستان ساوه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه از کشف بزرگترین محموله کشف مشروبات الکلی در شهرستان ساوه خبر داد.


سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای با اعلام این خبر افزود: ماموران یگان امداد این شهرستان در حین گشت‌زنی در منطقه به 4 خودرو تیزرو مشکوک شده و برای بررسی‌های اولیه دستور توقف خودروها را صادر کردند که راننده خودروها بدون توجه به هشدارهای پلیس اقدام به فرار می‌کنند و پس از انجام ماموریت تعقیب و گریز خودروها متوقف می‌شوند.


وی اظهار داشت: پس از توقف خودروها در بازرسی‌های به عمل آمده تعداد 3068 بطری و قوطی خارجی مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

 

وی ادامه داد: همچنین از این خودروها تعداد 46 طاقه انواع پارچه‌های گران قیمت خارجی و 1066 عدد گوشی تلفن خارجی با متعلقات کشف شد که با دستگیری 5 متهم و توقیف 4 دستگاه خودرو به مراجع قضایی هدایت شدند.


فرمانده نیروی انتظامی ساوه توزیع اینگونه محموله‌ها را زمینه‌ساز ناهنجاری‌های اجتماعی دانست و اظهار داشت: با توزیع این مشروبات در سطح منطقه و یا استان‌های همجوار بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی پدید می‌آید.


ویسمه‌ای هوشیاری و دقت پلیس را در کشف این محموله مهم دانست و خاطرنشان کرد: حضور، دقت و سرعت عمل به‌ موقع پلیس اهداف شوم قاچاقچیان را ناکام گذاشت.


فرمانده انتظامی ساوه با بیان اینکه خدمت به مردم از افتخارات نیروی انتظامی است، از مردم خواست تا راهنمایی‌ها و گزارش‌های خود را با تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام کنند

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٤:٥۱ ‎ب.ظ ; شنبه ۱ آبان ۱۳۸٩
تگ ها: