ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ بیش از 1400 بطری مشروبات الکلی در شهرستان ساوه کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: درپی اجرای طرح رعد و برقراری ایست و بازرسی در اتوبان جدید ساوه- همدان یک دستگاه خودرو نیسان که قبل از رسیدن به ایست و بازرسی تغییر مسیر داده و وارد جاده فرعی خاکی شد تحت تعقیب ماموران قرار گرفت.


سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای بیان کرد: در حین تعقیب و گریز، خودرو نیسان با وجود داشتن حامل اضافه گازوئیل و تعبیه کردن روغن سوخته در داخل موتوراقدام به ایجاد ابرو مه مصنوعی و دود کرده و سرنشین خودرو از قسمت باربند اقدام به پرتاب کردن میخ چهار پر به جلو خودرو سازمانی کرده و قصد پنچر کردن آن را داشتند.

وی اظهار کرد: در نهایت با شلیک 10 با اسلحه کلاشینکف توسط ماموران و اصابت تیرها به لاستیک‌های عقب خودرو متهمان، راننده و سرنشین خودرو، با رها کردن آن، ‌ازمحل متواری که با تلاش ماموران هر دو نفر دستگیر شدند.

سرهنگ ویسمه‌ای عنوان کرد: در بازرسی از خودرو متهمان تعداد 878 قوطی نیم لیتری و تعداد 554 بطری شیشه ای یک لیتری (جمعا یک هزار و 423 بطری) مشروبات الکلی از نوع ویسکی و ودکا به همراه مقادیری مواد مخدر ویک دستگاه بی‌سیم دستی کشف و ضبط شده و خودرو آنها با توجه به جعلی و دست نویس بودن پلاک‌های آن و نداشتن پلاک سینی واحتمال سرقتی بودن آن توقیف و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قانونی شدند.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۱:٥٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٩
تگ ها: