ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ محموله 2 تنی تریاک در جاده ساوه زمین گیر شد

ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در دو مرحله عملیات بیش از دوهزار تن مواد مخدر را کشف کردند.


سرهنگ بابایی، رییس مرکزعملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درباره جزییات این خبر اظهار کرد: در پی کسب اطلاع از فعالیت باند تهیه و توزیع مواد مخدر در حوزه تهران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی بر روی اعضای باند، مشخص شد باند مورد نظر محموله‌های مواد مخدر را از قاچاقچیان بین‌المللی در افغانستان و پاکستان تهیه و پس از انتقال به استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان، مواد مخدر را به طور کاملا ماهرانه‌ای داخل وسایل نقلیه سنگین جاسازی کرده و به تهران منتقل می‌کنند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان پس از انتقال محموله موادمخدر به تهران، آن را در پارکینگ‌های اطراف این شهر تخلیه و مبادرت به توزیع آن می‌کردند.

بابایی خاطرنشان کرد: با جمع آوری اطلاعات کامل از شیوه و شگرد فعالیت اعضای باند و شناسایی خودروی حامل مواد مخدر، ماموران در دو مرحله عملیات اطلاعاتی و ضربت در مرحله اول یک هزار و 138 کیلو گرم تریاک و در مرحله دوم یک هزار و 76 کیلوگرم تریاک که در تانکر نفتکش جاسازی شده بود را کشف کردند.

رییس مرکزعملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا اظهارکرد: در این رابطه با این پرونده چهار تن به نام‌های «اشکان ـ پ»، « سجاد ـ ع»، «سعید ـ ع» و «رضا ـ خ» دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی منتقل شدند.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٥:٢۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٩
تگ ها: