ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ دستگیری متجاوزان به دختر 24 ساله در ساوه

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری متهمان تجاوز به عنف خبر داد.


مصطفی ویسمه‌ای اظهار داشت: خانمی به پاسگاه یاتان مراجعه و اعلام کرد که اهل روستای یاتان و ساکن در تهران است و به اتفاق خانواده به روستای یاتان آمده و متوجه مفقودی دختر 24 ساله‌اش شده که بلافاصله پرونده فقدانی تشکیل و به آگاهی ارسال شد.
وی گفت: یک روز پس از گذشت شکایت شاکی، وی طی تماس با پاسگاه بازگشت دخترش را اعلام و عنوان داشته که دخترش توسط چهار نفر ربوده شده و مورد تجاوز قرار گرفته که درخواست رسیدگی به موضوع را دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در ادامه شاکیه احضار و بیان داشت: دو نفر با توسل به زور و با یک دستگاه خودرو پیکان، وی را ربوده و پس از انتقال به باغی در اطراف نوبران با همدستی دو نفر دیگر به وی تجاوز کرده و در نهایت وی را جلوی ساندویچ‌ فروشی رها کرده که وی با استفاده از مینی‌بوس به تهران رفته است.
ویسمه‌ای عنوان داشت: به دنبال اظهار شاکیه و هماهنگی با دادستان شهرستان بلافاصله اکیپی به سرپرستی رئیس پلیس اطلاعات شهرستان و ماموران آگاهی به شهر نوبران اعزام و با همکاری ماموران کلانتری 20 نوبران طی عملیاتی پیچیده و غافلگیرانه 4 نفر متهم را دستگیر و در بازجوئی به جرم خود معترف شدند و موضوع تحت رسیدگی است.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٤:٥٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٩ امرداد ۱۳۸٩
تگ ها: