ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ دستگیری قاتل مرد 50 ساله در ساوه

فردی که در شهرستان ساوه مرد 50 ساله‌ای را با شلیک اسلحه به قتل رسانده بود در تحقیقات کارآگاهان پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

 

سرهنگ علی‌اصغر طالبی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه در توضیح این خبر افزود: در ابتدای خردادماه سال جاری مرکز فوریت‌های پلیس 110 شهرستان ساوه خبری مبنی بر یک فقره درگیری و چاقوکشی در یکی از روستاهای شهرستان را به کلانتری محل اعلام کرد.

افزود: بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند و پس از بررسی مشخص شد که مردی 50 ساله بر اثر شلیک گلوله به قتل رسیده است.

شناسایی قاتلان توسط کاراگاهان پلیس

وی ادامه داد: پرونده برای سیر مراحل قاننی در اختیار اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان ساوه قرار گرفت و موضوع شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از 18 روز تحقیقات انجام شده و اقدامات اطلاعاتی، متهم که مقتول را با شلیک گلوله اسلحه به قتل رسانده بود، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک اقدام عملیاتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

اعتراف به قتل

سرهنگ طالبی اظهار کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و اظهار کرد که با مقتول از قبل اختلاف داشتند و پس از درگیری او را با اسلحه خود به قتل رسانده است.

وی ادامه داد: بعد از اعتراف صریح متهم به قتل مرد 50 ساله، پرونده او برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال و متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٥:۱٦ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱ تیر ۱۳٩٥
تگ ها: