ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ فرمانده انتظامی ساوه: یک هزار قوطی مشروبات الکلی در ساوه کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف یک هزار قوطی مشروبات الکلی از صندوق عقب خودرو سرقتی در این شهرستان خبر داد.


مصطفی ویسمه‌‌ای گفت: ماموران یگان امداد در حین گشت‌زنی در کمربندی همدان به یک دستگاه خودرو سمند به رنگ بژ به رانندگی فردی حدود 30 ساله که از سمت غرب به تهران در حرکت بوده مظنون و دستور توقف آن را صادر می‌کنند.
وی افزود: خودروی فوق بدون توجه به دستور ماموران متواری شد که بلافاصله طی هماهنگی با کلیه واحدهای گشتی تحت تعقیب قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، خودرو در خیابان کارون متوقف و راننده آن اقدام به فرار کرد که بلافاصله توسط ماموران دستگیر و در بازرسی از داخل صندوق عقب و صندلی عقب خودرو تعداد یک هزار و 183 قوطی ویسکی با مارک‌های مختلف به صورت پلمب‌شده مشروبات الکلی خارجی کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی ساوه در ادامه با اشاره به اینکه متهم هیچ گونه مدارک شناسایی خودرو را به همراه نداشته عنوان داشت: در بررسی بیشتر مشاهده شد هر دو پلاک خودرو جعلی و حکاکی شده و خودرو فاقد پلاک سینی است و شماره موتور و شاسی آن مخدوش و غیرقابل رؤیت است که به پلیس آگاهی منتقل و مشخص شد خودروی مذکور در 30 اردیبهشت ماه در استان قزوین مورد سرقت واقع شده است.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٩:٠٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳ امرداد ۱۳۸٩
تگ ها: