ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ کارمند کلاهبردار در ساوه دستگیر شد

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یک کارمند ساوجی که با برداشت غیر مجاز از سیستم حسابداری محل کار خود کلاهبرداری کرده بود، توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

سرگرد مصطفی نوروزی افزود: در پی شکایت فردی مبنی بر دسترسی غیرمجاز و تخریب داده های رایانه ای یک شرکت، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا شهرستان ساوه قرار گرفت.


وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد که شاکی در بررسی سیستم حسابداری شرکت، متوجه اعمال تغییراتی از قبیل صدور یک برگ چک به مبلغ 100 میلیون ریال در وجه یکی از مشتریان شده که در تماس تلفنی با مشتری ، وی در خصوص این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده است.


سرگرد نوروزی بیان کرد: با انجام تحقیقات فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا شهرستان ساوه، متهم که یکی از کارمندان این شرکت بود شناسایی و با حکم قضایی به این پلیس احضار شد.
وی ادامه داد:‌ در بازجویی های انجام شده از متهم و مواجهه وی با ادله و مستندات ، نامبرده به جرم خود اعتراف کرد.


رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد:‌ پرونده به همراه متهم و کلیه مستندات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.


سرگرد نوروزی از مالکان واحدها و شرکت های صنفی و تجاری خواست: در صورت استفاده از نرم افزارها و سیستم های حسابداری به صورت دوره ای نسبت به تهیه گزارش عملکرد مالی خود اقدام کنند و گزارش سیستم مالی را با مستندات موجود مطابقت دهند.


شهرستان ساوه دومین کانون جمعیتی استان مرکزی است که بیش از 260 هزار نفر جمعیت دارد.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۳:۱۸ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٥
تگ ها: