ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ دراثر وقوع دو سانحه رانندگی در محور ساوه همدان ، 5 نفر کشته و ‌6 نفر مجروح شدند

در اثر وقوع دو سانحه رانندگی در محورهای استان مرکزی، 5 نفر کشته و 6 نفر مجروح شدند.


سرهنگ حسین ایزدی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در خصوص این خبر اظهار کرد: در محور اصلی ساوه - همدان سه دستگاه خودرو وانت پیکان، خاور و تریلر با هم برخورد می‌کنند که در نتیجه آن راننده خودرو وانت پیکان و 7 سرنشین آن همگی مجروح و به بهداری غرق‌آباد منتقل می‌شوند.

 
وی در ادامه افزود: متاسفانه راننده خودرو وانت به نام "یوسف نامدار" و 3 نفر از سرنشینان آن به علت شدت جراحات وارده در بهداری فوت کردند.


ایزدی عنوان کرد: افسر کارشناس پلیس راه ساوه – همدان علت این تصادف را بی‌احتیاطی از جانب راننده وانت پیکان به علت انحراف به چپ نسبت به دو خودرو دیگر اعلام کرد.


رئیس پلیس راه در ادامه از وقوع یک فقره تصادف در سه راهی "خشکرود" از محورهای مواصلاتی شهرستان زرندیه خبر داد و گفت: یک دستگاه وانت مزدا و یکدستگاه موتورسیکلت با هم برخورد کردند که متاسفانه راکب موتورسیکلت در دم فوت و دو سرنشین موتورسیکلت مجروح و به بیمارستان منتقل می‌شوند.


وی در خاتمه عنوان کرد: کارشناس پلیس راه ساوه – همدان نیز از صحنه تصادف بازدید و عدم رعایت حق تقدم راننده وانت پیکان نسبت به موتورسیکلت و همچنین تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راکب موتورسیکلت را علت اصلی این تصادف ذکر کرد.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٩:٠٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳ امرداد ۱۳۸٩
تگ ها: