ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ صبح تصادفی در ساوه

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه از وقوع چهار حادثه تصادف در ساوه خبر داد که همگی صبح امروز بوقوع پیوسته‌اند.

 

عباس خیراندیش  با بیان اینکه یکی از این حوادث که در اثر واژگونی پراید در ساعت ۵ صبح امروز به وقوع پیوست، جان یک زن را در کیلومتر ۶٠ اتوبان ساوه همدان گرفت و ۵ نفر دیگر که دو زن، دو مرد و یک پسر بچه ٣ ساله بودند را راهی بیمارستان شهید مدرس ساوه کرد، افزود: در حادثه دوم نیز واژگونی پژو ۴٠۵ در ساعت ۶.۴۵ امروز در گردنه دوخان دو مصدوم برجای گذاشت و آمبولانس ١١٢ تجرک همدان و ١١۵ ساوه به محل اعزام شده و مصدومین را که هر دو مرد بودند در محل درمان کردند.

وی افزود: در حادثه سوم واژگونی پژو ۴٠۵ در ساعت ٧.١۵ امروز در کیلومتر ١۵ اتوبان ساوه همدان چهار نفر را راهی بیمارستان شهید مدرس ساوه کرد.

به گفته وی، تمامی مصدومین مرد بودند و در این حادثه ست نجات هلال احمر اقدام به رهاسازی کرده و دو آمبولانس ١١۵ نیز به محل اعزام شدند

خیراندیش خاطرنشان کرد: در آخرین حادثه صبح امروز که ساعت ٧ صبح بوقوع پیوست نیز، برخورد دو دستگاه سواری پراید و پژو در کیلومتر ١۵ جاده قدیم ساوه تهران پنج مصدوم برجای گذاشت که از این تعداد دو نفر زن و سه نفر مرد بودند. مجروحان با کمک دو دستگاه آمبولانس ١١۵ و یک دستگاه از ١١٢ راهی بیمارستان مدرس ساوه شده‌اند.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۱:٠٠ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳ آذر ۱۳٩٤
تگ ها: