ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ 54 نفر در حوادث ساوه کشته و مجروح شدند

رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ساوه از کشته و مجروح شدن 54 نفر از شهروندان ساوه‌ای در حوادث رخ داده در این شهرستان در سه ماهه نخست امسال خبر داد.


ناصر رستمیان اظهار داشت: در این مدت 118 مورد حریق و 71 مورد حادثه رخ داده است که بر اثر وقوع این حوادث 20 نفر جان خود را از دست داده و 34 نفر مجروح شدند.
وی تصریح کرد: مدت زمان عملیات انجام شده در حوادث حریق در این مدت 49 ساعت و 39 دقیقه و مدت زمان عملیات انجام شده در حوادث 30 ساعت و 33 دقیقه و در مجموع 80 ساعت و 13 دقیقه بوده است.
رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ساوه تعداد ماموران اعزامی به عملیات اطفای حریق را 479 نفر عنوان کرد و بیان داشت: تعداد ماموران اعزامی به حوادث نیز 198 نفر بوده است.
رستمیان ادامه داد: در سه ماهه نخست امسال 13 حریق در منازل مسکونی، 9 حریق در تجاری، چهار مورد در کارخانه و کارگاه، 33 مورد در ضایعات، 9 مورد در باغات، 18 مورد فضای سبز، سه مورد دامداری، چهار مورد مزرعه و خرمن، 13 مورد وسیله نقلیه، سه مورد انباری و 9 مورد حریق در سایر موارد رخ داده است.
وی افزود: حوادث رخ داده در این مدت نیز شامل 9 مورد انگشتری، یک مورد ریزش چاه، 27 مورد تصادف خودرو، یک مورد انفجار، 10 مورد آسانسور، دو مورد کشف جسد، شش مورد محبوس شدن، 9 مورد مشاهده جانوران موزی و شش مورد سایر موارد بوده است.
رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ساوه تعداد حوادث و حریق‌های رخ داده در سال گذشته را در مجموع 176 مورد عنوان کرد و ادامه داد: از این تعداد 133 مورد آتش‌سوزی و 43 مورد حادثه بوده است که بر اثر این حوادث 16 نفر کشته و مجروح شدند.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۳٠ تیر ۱۳۸٩
تگ ها: