ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ تصادف منجر به فوت در جاده روستای پیغمبر از توابع شهرستان ساوه

پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده خودروی پژوه پارس را علت این سانحه عنوان کرد.


سرهنگ حسین ایزدی، رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: یکدستگاه خودروی پژوه پارس در محور اتوبان تهران- ساوه واژگون که بلافاصله ماموران کلانتری رحیم‌آباد شهرستان زرندیه به محل حادثه اعزام و مشاهده کردند سرنشین خودرو به هویت "مرضیه حبیبی" مجروح که پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.


وی در ادامه افزود: کارشناس پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده خودروی پژوه پارس را علت این سانحه عنوان کرد.


ایزدی تصریح کرد: یک مورد تصادف فوتی دیگر در جاده روستای پیغمبر از توابع شهرستان ساوه به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 این شهرستان اعلام که ماموران کلانتری 11 به محل حادثه اعزام و بررسی آنها نشان داد که یکدستگاه خودرو پژوه 405 به تیر چراغ برق برخورد کرده که در اثر آن راننده خودرو به هویت "سیدحسین موسوی" 30 ساله و یکی از سرنشینان آن به هویت "یاسین" 6 ساله در دم فوت و سرنشین دیگر آن به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل شده‌اند.


رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان گفت: کارشناس پلیس راه بی‌احتیاطی از جانب راننده خودرو پژوه 405 ناشی از عدم توجه به جلو را عامل اصلی این سانحه بیان کرد.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٦:٠۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱ تیر ۱۳۸٩
تگ ها: