ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ در کمتر از 24 ساعت؛ مرد ساوه‌ای که همسر خود در وسط خیابان به قتل رساند، دستگیر ش

 

b_250_250_16777215_0___images_stories_persons_talebi-entezami.jpgفرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری مرد 50 ساله ساوه ای که همسر خود را روز گذشته در وسط خیابان به قتل رسانده بود در کمتر از 24 ساعت خبر داد.
 
سرهنگ علی اصغر طالبی افزود: قاتل، مردم 50 ساله ای با هویت«ج - الف» است که قبل از ارتکاب قتل سابقه ضرب و جرح و درگیری با مقتول که همسرش بوده است را داشته و توسط دادگاه روانه زندان شده بود اما، با رضایت همسرش برای انجام طلاق از زندان آزاد شده بود.
 
وی بیان کرد: قاتل پس از آزادی از زندان به درگیری های خود با همسرش ادامه داده و نهایتا روز گذشته (دوشنبه) در وسط خیابان استاد مطهری 20 ساوه با اصابت یک ضربه چاقو به قلب همسر خود، وی را از پای در می آورد.
 
وی اظهار کرد: در پی اطلاعات واصله مردمی مبنی بر وقوع قتل توسط فردی با هویت معلوم در شهرستان پس از بررسی صحت و سقم موضوع، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کلانتری 12 و پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
 
وی گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و امنیتی توسط ماموران آگاهی ساوه، سرانجام صبح امروز(سه شنبه) موفق شدند متهم به قتل را که در میدان سرداران ساوه در حال تردد بود، شناسایی و دستگیر کنند.
 
طالبی تصریح کرد: در بازجویی‌های فنی و پلیسی، متهم صراحتا به بزه ارتکابی اعتراف کرد و با بیان علت و انگیزه خود در ارتکاب به قتل، با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به محاکم قضایی معرفی می شود.
نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٥:٢۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٩ دی ۱۳٩۱
تگ ها: