ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ کشته شدن چهار نفر در عملیات تعقیب‌وگریز قاچاقچیان مواد مخدر در زرندیه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه از کشف 65 کیلوگرم تریاک و کشته شدن 4 نفر در جریان عملیات تعقیب و گریز قاچاقچیان در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ داود عبدالمالکی در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری 13 پرندک از توابع شهرستان زرندیه در حین کنترل خودروها در اتوبان زرندیه – تهران به سرنشینان یک دستگاه سواری پراید مشکوک شده و آنها را تعقیب می کنندکه با آغاز عملیات تعقیب و گریز راننده سواری پراید اقدام به حرکت در مسیر مخالف با سرعت بسیار زیاد کرده و با یک سواری تویوتا که دو سرنشین داشت و در مقابل در حال حرکت بود به شدت برخورد می کند.
 
وی با بیان اینکه در اثر برخورد این دو دستگاه وسیله نقلیه 3 نفر در دم جان سپردند و یک نفر نیز با اعزام به بیمارستان جان باخت ، تصریح کرد: در بازرسی از داخل خودرو سواری پراید مقدار 65 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که از استان های جنوبی به سمت تهران حمل می شد کشف شد.
 
عبدالمالکی با بیان اینکه در این عملیات ماموران یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم نیز همکاری نمودند، تصریح کرد: مواد مکشوفه پس از انتقال به پبیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان و با تشکیل پروئده ای جهت بررسی بیشتر و تشخیص هویت و سوابق قاچاقچیان به مراجع قضایی ارسال شد.
نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٩:٢۸ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳٩۱
تگ ها: