ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ کشف 160 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در ساوه

فرماندهی انتظامی شهرستان ساوه از کشف نزدیک به 160 هزار نخ سیگار خارجی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی‌‌‌اصغر طالبی گفت: ماموران یگان امداد شهرستان همراه ماموران مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری محور قدیم ساوه به همدان به یک دستگاه خودروی لیفان مظنون و زمانی که قصد متوقف کردن خودرو را داشتند، راننده بدون توجه به فرمان ایست پلیس به سمت شهر ساوه متواری شد.

وی افزود: بعد از طی مسافت و بی‌توجهی راننده به فرمان پلیس با شلیک چند تیر، لاستیک خودرو توسط ماموران پلیس آگاهی پنچر و راننده خودرو با توجه به سرعت بالا و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه مجبور به متوقف کردن خودرو شد.

طالبی تصریح کرد: در این عملیات پلیسی بلافاصله راننده خودرو را دستگیر و در بازرسی از داخل خودرو تعداد 159 هزار و 800 نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.


به گفته وی متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی و اعزام شد.

فرمانده انتظامی ساوه همچنین از دستگیری سارق و کشف 10 فقره سرقت در نوبران خبر داد و ابراز داشت: ماموران کلانتری 20 نوبران شهرستان ساوه موفق به دستگیری سارق و کشف 10 فقره سرقت از وی شدند.

وی ادامه داد: در پی وقوع چندین فقره سرقت‌ متعدد در شهر نوبران ساوه، ماموران کلانتری 20 نوبران تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان احتمالی آغاز کردند که با اقدامات اطلاعاتی و افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس در مناطق آلوده فرد سارق در حین سرقت از یک دستگاه خودرو سواری توسط ماموران دستگیر و برای انجام تحقیقات تکمیلی به مقر انتظامی دلالت شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در بازجویی‌ های فنی و پلیسی متهم به 10 فقره انواع سرقت از قبیل سرقت منزل، مغازه، داخل خودرو و سرقت از اماکن خصوصی در شهر نوبران معترف شد.

طالبی خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و اعزام شد.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۸:۳٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
تگ ها: