ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ نوروز برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی است

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غبارروبی از آرزوی دیرینه مردم ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.

نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است . ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید.

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان گرامی به خصوص شهروندان عزیزساو ه ای و همکاران خودم در عرصه اطلاع رسانی و رسانه تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برای همه عزیزان سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم

در این عید سعید باستانی و با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر ، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال"

با احترام - علی فرقانی

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۸:۳۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ اسفند ۱۳٩٠
تگ ها: