ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ 30 کیلوگرم مواد مخدر در ساوه کشف و ضبط شد

803 نفر توزیع کننده مواد مخدر در ساوه دستگیر شدند

Imageفرمانده انتظامی ساوه گفت: 30 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک درهفته جاری در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ مصطفی ویسمه ای افزود: این میزان مواد مخدر در قالب سه بسته 10 کیلوگرمی در یک عملیات ضربتی از یک منزل به دست آمد.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه سه نفر دستگیر شدند، اظهار داشت: این افراد در اوزان بالا مواد مخدر را از شهرهای شرقی کشور به ساوه وارد و در بین مصرف کنندگان توزیع می کردند.

وی بیان کرد: مبارزه با مواد مخدر و ریشه‌ کن کردن این معضل اجتماعی نیازمند آموزش و فرهنگ‌سازی مناسب در جامعه است.

 فرمانده انتظامی ساوه همچنین گفت: در 9 ماهه نخست امسال، 803 نفر توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند

سرهنگ مصطفی ویسمه ای افزود: در این مدت 13 هزار و 669 عدد انواع بطری مشروبات الکلی خارجی و یک هزار و 393 لیتر مشروبات دست ساز در این شهرستان کشف و ضبط شد.


وی همچنین از کشف شش هزار و 280 عدد انواع تجهیزات دریافت ماهواره در این مدت خبر داد و اظهار داشت: این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه پارسال 33 درصد رشد داشته است.

ویسمه ای گفت: در پنج ماه اخیر 153 نفر معتاد کارتن خواب، بدون سرپرست و تزریقی در ساوه دستگیر شده اند که به اردوگاه های استان مرکزی انتقال داده شده اند.

وی با اشاره به وقوع تصادفات درون و برون شهری افزود: در این مدت بر اثر وقوع حوادث رانندگی 140 نفر کشته شدند که تعداد کشته ها نسبت به مدت مشابه پارسال 63 نفر کاهش داشته است که علت این امر حضورمقتدرانه پلیس، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و کاهش نقاط حادثه خیز در محورهای مختلف این شهرستان بوده است

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢ بهمن ۱۳٩٠
تگ ها: