ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ کشف بیش از 2400 عدد انواع بطری مشروبات الکلی خارجی و دسنگیری دو متهم

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه از کشف 2 هزار و 496 عدد انواع بطری مشروبات الکلی خارجی و دستگیری دو متهم خبر داد.

 
 سرهنگ مصطفی ویسمه ای با تشریح این خبر گفت: برابر اعلام یگان امداددر ساعت 7 صبح 20 آذرماه سالجاری مامورین آن یگان در حین گشت زنی در اتوبان کربلا (ساوه – همدان) به دو دستگاه خودرو وانت پیکان و وانت نیسان به رانندگی (ح . س ) 59 ساله و (ا . رف) 55 ساله هر دو ساکن شهرستان مهابادکه از سمت غرب کشور به سمت تهران در حرکت بودند مظنون شدند که بلافاصله مامورین خودرو نیسان را متوقف ولی وانت پیکان متواری می شود.

وی بیان کرد: با تعقیب و گریز توسط مامورین، راننده با رها کردن خودرو بصورت پیاده متواری می شود که با تلاش مامورین راننده نیز دستگیر و هر دو خودرو به همراه رانندگان به مقر دلالت و در بازرسی از داخل خودرو نیسان مشاهده شد که یک تانکر دست ساز مکعب شکل بزرگ وجود دارد که روی آن قیرپاشی شده است و درب آن باز و در بازرسی از داخل تانکر تعداد یک هزار و 152 قوطی آب جو نیم لیتری خارجی و تعداد 456 قوطی نیم لیتری ویسکی وتعداد 576 بطری یک لیتری انواع مشروبات الکلی خارجی پلمپ شده که به طور ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و در بازرسی از داخل خودرو پیکان وانت فوق که از ناحیه کپسول گاز و کف جاسازی و با برش، مشروبات را در کف و بغل خودرو جاسازی کرده بودند تعداد 312 بطری یک لیتری انواع مشروبات پلمپ شده کشف و ضبط کردند.
 
 ویسمه ای تصریح کرد: در مجموعه از دو خودروی فوق تعداد 2 هزار و 496 قوطی انواع مشروبات الکلی کشف و پس از تشکیل پرونده دو متهم دستگیر شده تحویل مقامات قضایی شدند.
نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩٠
تگ ها: